A driven team
across Europe
View All jobs in Supply Chain

Skladový operátor

Where your expertise is needed

AUTODOC je technologická společnost s přední platformou pro elektronické obchodování s díly a příslušenstvím pro vozidla v Evropě. Společnost byla založena v roce 2008 v Berlíně a nyní v ní pracuje 5 000 lidí z 68 národností, kteří spolupracují na tom, aby byla mobilita snadná a udržitelná. Díky tomu, že technologie tvoří jádro všeho, co děláme, se nám daří obsluhovat zákazníky ve 27 evropských zemích ve 23 jazycích. V roce 2022 dosáhla společnost AUTODOC obratu přes 1,1 miliardy eur; skladuje 5,2 milionu produktů, denně zpracuje přibližně 50 000 objednávek s více než 6 miliony aktivních zákazníků. Zvídavé mozky, odvážní odborníci a technicky zdatní profesionálové - jeden tým, jedna miliarda eur tržeb. Přidejte se k nám!

What we’re looking for

Náplň práce:

- Vychystávání objednávek

- Balení zboží

- Skladování a vyhledávání zboží

- Příprava zboží k expedici

- Účast na inventurách

- Přijímání a kontrolování příchozích vratek od zákazníků

Perks at work

Tohle ti nabízíme my:
-Příjemnou pracovní atmosféru v mezinárodním týmu

-Atraktivní mzdové ohodnocení
-Firemní benefity, jako jsou stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy, týmové akce a firemní oslavy
-Prémie za doporučení zaměstnance 5000 - 25000Kč
-Nástup možný ihned
-Přidejte se do nového projektu a staňte se součástí úspěchu

We celebrate diversity and are committed to building teams that represent a variety of backgrounds, perspectives and skills. All employment is decided on the basis of qualifications, merit and business need.

AUTODOC does not accept unsolicited CVs from recruiters or employment agencies in response to the AUTODOC Careers page or an AUTODOC social media post. Any legal offering in this regard as well as any Terms and Conditions of recruiters or employment agencies are expressly rejected by AUTODOC. AUTODOC will not consider or agree to payment of any referral compensation or recruiter fee relating to these unsolicited CVs. AUTODOC explicitly reserves the right to hire those candidate(s) without any financial obligation to the recruiter or agency.

Job Info

Location Cheb
Contract Full time
Job category Supply Chain Management
Experience level Individual Contributor
Department Supply Chain