A driven team
across Europe
View All jobs in Revenue Management

Fotograf Produktowy

Where your expertise is needed

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej. Szczeciński oddział AUTODOC cały czas dynamicznie się rozwija oraz zwiększa swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach. Curious minds, adventurous experts and tech-savvy professionals - one team, one billion euros revenue. Catch the ride!

What we’re looking for

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wykonywanie zdjęć produktowych części i akcesoriów samochodowych (w tym realizacja zdjęć w technologii 360°);
  • Przygotowywanie produktów do sesji;
  • Retusz zdjęć i obróbka graficzna;
  • Współpracą z innymi fotografami oraz grafikami;
  • Obsługa sprzętu i realizacja założonych celów indywidualnych i zespołowych.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobrej znajomości sprzętu fotograficznego;
  • Znajomość języka angielskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego (w stopniu komunikatywnym);
  • Umiejętność pracy w studiu fotograficznym ze światłem błyskowym;
  • Znajomości pakietu Adobe (Photoshop, Lightroom, Bridge);
  • Kreatywności i komunikatywności;
  • Wysokiego poczucia estetyki;
  • Portfolio Twoich prac- warunek konieczny.

Dodatkowo mile widziane będą:

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Excel;
  • Znajomość systemów ModeVid, WebRotate.

Perks at work

To oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę;
  • Kafeteryjny system benefitowy, dzięki któremu sam/sama możesz wybrać opcję, z której skorzystasz - ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina i inne.
  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;
  • Gwarantowane 26 dni urlopu w ciągu roku kalendarzowego, niezależnie od stażu pracy;
  • Dodatkowy dzień wolny, abyś mógł/mogła świętować swoje urodziny;
  • Pracę w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organiza
  • Mental Wellbeing Program – możliwość bezpłatnej porady psychologicznej dla Ciebie i członków Twojej rodziny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu infolinia i sesje online
  • Zniżka firmowa AUTODOC (1080 euro rocznie) na zamówienie części na własny użytek po specjalnych cenach
  • Możliwość awansu, dalszych szkoleń (ponad 650 kursów z zakresu umiejętności miękkich i twardych na naszej platformie e-learningowej) oraz coachingu
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego i niemieckiego
  • Program Poleceń pracowników z atrakcyjnymi premiami

We celebrate diversity and are committed to building teams that represent a variety of backgrounds, perspectives and skills. All employment is decided on the basis of qualifications, merit and business need.

AUTODOC does not accept unsolicited CVs from recruiters or employment agencies in response to the AUTODOC Careers page or an AUTODOC social media post. Any legal offering in this regard as well as any Terms and Conditions of recruiters or employment agencies are expressly rejected by AUTODOC. AUTODOC will not consider or agree to payment of any referral compensation or recruiter fee relating to these unsolicited CVs. AUTODOC explicitly reserves the right to hire those candidate(s) without any financial obligation to the recruiter or agency.

Job Info

Location Szczecin
Contract Full time
Job category Design
Experience level Individual Contributor
Department Revenue Management