A driven team
across Europe
View All jobs in RE & FM

Lead Health & Safety

Where your expertise is needed

AUTODOC je technologická společnost s přední platformou pro elektronické obchodování s díly a příslušenstvím pro vozidla v Evropě. Společnost byla založena v roce 2008 v Berlíně a nyní v ní pracuje 5 000 lidí z 68 národností, kteří spolupracují na tom, aby byla mobilita snadná a udržitelná. Díky tomu, že technologie tvoří jádro všeho, co děláme, se nám daří obsluhovat zákazníky ve 27 evropských zemích ve 23 jazycích. V roce 2022 dosáhla společnost AUTODOC obratu přes 1,1 miliardy eur; skladuje 5,2 milionu produktů, denně zpracuje přibližně 50 000 objednávek s více než 6 miliony aktivních zákazníků. Zvídavé mozky, odvážní odborníci a technicky zdatní profesionálové - jeden tým, jedna miliarda eur tržeb. Připojte se k nám!

What we’re looking for

Odborný pracovník BOZP je součástí týmu BOZP v České republice a plní zákonné povinnosti specialisty BOZP pro společnost Autodoc Logistics Czech s. r. o.

Důležitou součástí této role je ovlivňovat ostatní a pomáhat organizaci prosazovat kulturní změnu směrem k bezpečnější a zdravější společnosti AUTODOC.

Náplň práce:

  • Podpora manažera BOZP při vývoji, zavádění, koordinaci a ověřování systému řízení BOZP a souvisejících programů a plánů.
  • Správa systémů a procesů podporujících řízení BOZP.
  • Monitorování, měření, analýzy a řízení související s procesy BOZP.
  • Účast na plánování, koordinaci a realizaci procesů na strategické úrovni.
  • Spolupráce s globálním oddělením BOZP a externími/interními zainteresovanými stranami při vývoji a zavádění systémů, programů a iniciativ v oblasti řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
  • Komplexní podpora všech témat týkajících se bezpečnosti práce, řízení ochrany zdraví a ochrany životního prostředí.
  • Podpora provádění auditů programu BOZP.
  • Účast na prošetřování incidentů a nehod a hodnocení rizik v oblasti BOZP.
  • Poskytování podpory při dosahování a udržování souladu s požadavky právních předpisů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.
  • Realizace školicího programu a dalšího vzdělávání zaměstnanců, vedení a klíčových členů týmu.
  • Zajištění podávání zpráv a vedení příslušné dokumentace v oblasti BOZP.

Kvalifikace:

  • Příslušné zkušenosti v oblasti BOZP
  • Více než 5 let praxe v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, nejlépe v logistice, automobilovém průmyslu nebo podobném průmyslovém prostředí v uznávané mezinárodní organizaci.
  • Plynulá angličtina a čeština (další jazyky, např. němčina, ruština, polština jsou velkou výhodou)
  • Zkušenosti v řídících nebo koordinačních funkcích
  • Řidičský průkaz sk. B.

Perks at work

Tohle ti nabízíme my:

  • Skvělá atmosféra v rozmanitém prostředí zaměřeném na dosažení vysokých standardů kvality
  • Stabilní zaměstnání (smlouva nadobu neurčitou)
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity, jako jsou stravenkový paušál, zaměstnanecké slevy, týmové akce a firemní oslavy
  • Prémie za doporučení zaměstnance až 25000Kč
  • Nástup možný ihned
  • Přidejte se do nového projektu a staňte se součástí úspěchu.
  • Nabídky dalšího vzdělávání a koučování v rostoucí společnosti s plochou hierarchií
  • Moderně vybavené pracoviště

We celebrate diversity and are committed to building teams that represent a variety of backgrounds, perspectives and skills. All employment is decided on the basis of qualifications, merit and business need.

AUTODOC does not accept unsolicited CVs from recruiters or employment agencies in response to the AUTODOC Careers page or an AUTODOC social media post. Any legal offering in this regard as well as any Terms and Conditions of recruiters or employment agencies are expressly rejected by AUTODOC. AUTODOC will not consider or agree to payment of any referral compensation or recruiter fee relating to these unsolicited CVs. AUTODOC explicitly reserves the right to hire those candidate(s) without any financial obligation to the recruiter or agency.

Job Info

Location Cheb
Contract Full time
Job category Real Estate & Facility Management
Experience level Individual Contributor
Department RE & FM