A driven team
across Europe
View All jobs in Supply Chain

Operator wózka widłowego- zmiana nocna

Where your expertise is needed

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 2,5 miliona części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej. Szczeciński oddział AUTODOC cały czas dynamicznie się rozwija oraz zwiększa swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach.

What we’re looking for

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa systemu magazynowego;
  • Obsługa wózka widłowego w zakresie rozładunków dostaw oraz transportu wewnętrznego towarów na terenie magazynu;
  • Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego;
  • Wykonywanie transportu materiałów wózkiem jezdniowym w magazynie;
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa podczas pracy;
  • Operowanie wózkiem VNA (praca na wysokości)
  • Kompletacja zamówień na wózku widłowym;
  • Wykonywanie wszystkich czynności zleconych przez przełożonego, innych niż operowanie wózkiem widłowym, będących w zakresie obowiązków pracownika magazynowego.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Minimum 1 letnie doświadczenie w obsłudze wózków podnośnikowych w magazynach wysokiego składowania
  • Uprawnienia na wózki widłowe - zdany egzamin UDT kat. I WJO;
  • Możliwość do wykonywania pracy na wysokości;
  • Dyspozycyjności do pracy na nierotującej zmianie nocnej (22:00-6:00);
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Dokładności i sumienność.

Dodatkowo mile widziane będą:

  • Doświadczenie w obsłudze wózków systemowych wysokoskładowych typu VNA.

Perks at work

Co oferujemy w zamian?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę;
  • Atrakcyjnych warunków wynagrodzenia;
  • Premie zadaniową maksymalnie do 30%;
  • Dodatek 300 zł brutto za nierotującą zmianę nocną;
  • Darmowy transport z centrum Szczecina;
  • Dodatek lojalnościowy po rzetelnie przepracowanym roku;
  • Kafeteryjny system benefitowy, dzięki któremu sam/sama możesz wybrać opcję, z której skorzystasz - ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina i inne.
  • Świetną atmosferę, eventy - niespodzianki;
  • Dodatkowy dzień wolny, abyś mógł/mogła świętować swoje urodziny;
  • Pracę w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji (w 2021 roku awansowaliśmy 134 osoby, a nasz zespól powiększył się o 250 kolejnych nowych pracowników w porównaniu do poprzedniego roku).

We celebrate diversity and are committed to building teams that represent a variety of backgrounds, perspectives and skills. All employment is decided on the basis of qualifications, merit and business need.

Job Info

Location Szczecin
Contract Full time
Job category Supply Chain Management
Experience level Individual Contributor
Department Supply Chain